Anastasia Beach Hotel
Paralimni, Protaras, Cyprus, 5311
Online rezervace. Ceny od EUR67.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od EUR 67
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 67
Anastasia Beach Hotel is a luxurious 4-star property set in a prime location in the centre of Protaras.

Accommodation
Room facilities include balcony and direct-dial phone. Other room amenities include blackout drapes/curtains. Bathroom amenities include hair dryer. Entertainment: In-room entertainment options at Anastasia Beach Hotel include cable television service. Housekeeping services are also available.

Facilities
Dining facilities at Anastasia Beach Hotel include a restaurant and a cafeteria. Breakfast is available - a surcharge will apply. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other hotel amenities include fireplace in lobby, gift shop/newsstand, hair salon and tennis court(s). Leisure amenities: Guests can also enjoy the following spa/wellness facilities: sauna, spa tub. Other services: coffee shop or café, concierge services, dry cleaning/laundry service, elevator/lift, laundry facilities, porter/bellhop, television in lobby and wedding services.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Anastasia Beach Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Larnaca, Cyprus (LCA-Larnaca Intl.) - 25.72 mi
    Muzea
    • Thalassa Museum - 3.95 mi
    • Ethnografic Museum of Avgorou - 14.12 mi